Ochrona sprzętu tele-informatycznego w firmie ważna dla ciągłości działania i RODO

Drodzy Państwo,
w zakresie procedur ochrony danych RODO – niezwykle ważna jest ochrona mienia teleinformatycznego firmy.

Zabezpieczenia od awarii, kradzieży czy uszkodzeń sprzętu z oprogramowaniem – to ważny czynnik analizy ryzyka ochrony danych oraz funkcjonowania firmy.

Ważna jest szybka zdolność przywrócenia dostępu do danych i funkcjonalności – ponieważ brak dostępu do danych to także naruszenie ochrony danych.

Z tego względu chciałbym zaproponować Państwu bardzo dobry produkt ochronny – „Ubezpieczanie Partner w Biznesie” – już od kilku zł miesięcznie otrzymasz ochronę elektroniki i mienia w firmie.

Jesteś zainteresowany? Napisz na jaką sumę chcesz ubezpieczyć mienie firmy – a przygotujemy ofertę w ciągu godziny:  biuro@doradcappk.com.pl
lub zadzwoń: +48 664 484 218

Polisa zabezpieczy Twoją firmę od utraty danych, dostępności, uszkodzeń i awarii sieci komputerowej. Obejmuje:

  • Ubezpieczenie sprzętu firmowego (komputery, laptopy, telefony) od zdarzeń losowych, uszkodzeń, zniszczeń, zalania.
  • Ubezpieczenie mienia firmy i pracowników
  • Zabezpieczenie nośników danych: zewnętrzne nośniki danych Przedmioty i Urządzenia umożliwiające gromadzenie danych w formie elektronicznej, nadające się do odczytu, w tym: wyjmowane dyski magnetyczne i optyczne, taśmy magnetyczne, kasety do streamera, płyty CD, DVD i Blu-ray, pamięci „flash”, karty i „PenDrive” i inne.

Czy chcieliby Państwo poznać szczegóły niniejszej oferty? Do kalkulacji wystarczy nam podać rodzaj sprzętu elektronicznego i kwotę ochrony.

W ramach tej ochrony możliwe jest też rozszerzenie polisy od Odpowiedzialności Cywilnej (OC) aby w cenie kilkuset zł za rok chronić mienie firmy oraz ewentualne szkody wyrządzone np. wobec Klientów.

W sprawie oferty:
biuro@doradcappk.com.pl
lub zadzwoń: +48 664 484 218